Výměna či oprava vašeho autoskla na počkání | autosklopraha4.cz

Kontakt

Volejte nebo pište

Provozovna
Autosklo Praha 4
Na Hřebenech II/1062
140 00 Praha 4-Podolí
Tel: +420 725 770 158
Email
info@autosklopraha4.cz

Kudy k nám?

1.

Až k nám pojedete, ČT budete mít po levé straně a dáte se doprava do zákazu vjezdu (dopravní obsluze vjezd povolen). Před modrou cedulí AUTOSKLO.

2.

V parku se dáte doleva - po levé straně je umístěna modro-žlutá šipka AUTOSKLO.

3.

Náše servisní provozovna na adrese
Na Hřebenech II/1062, Praha 4

Servisní prostory našeho autoskla se nacházejí v těsné blízkosti České Televize na Praze 4 a od rezidence Kavčí Hory je to 300 metrů (kousek od Pražského Manhattanu). Pražský Manhattan je v současné době jedním z nejčastěji zmiňovaných stavebních míst v České Republice ať už z důvodu ukázky moderní architektury City Tower, City Empiria, ubytování Hotel Panorama, bydlení Rezidence Kavčí Hory nebo rychlosti stavby tzv. Véčka tedy V Toweru nebo chcete-li Epoque.

Pro klienty našeho autoskla to znamená opravdu snadnou orientaci, protože mimo V Toweru je součástí Pražského Manhattanu i budova City Toweru - dříve český Rozhlas což je nejvyšší budova v České republice a ani City Empiria, bývalý Motokov není žádný trpaslík. Pokud máte obavy že pro výměnu autoskla u nás musíte do příliš frekventované oblasti je to právě naopak. Hned za Českou Televizí, kde sídlíme se ocitnete jako by v jiném světě, kolem nás je rozlehlí park kde se běžně procházejí maminky skočárky nebo sem často i z velké dálky chodí lidé běhat nebo nebo se jen tak protáhnout uprostřed zeleně . Dále ve stejné budově jako naše Autosklo je nově zrekonstruované restaurace se zahrádkou. Doslova po pár krocích se Vám otevře výhled na skoro celou Prahu ať už na Vltavu, Pražský Hrad, Plavecký stadion Podolí nebo Vyšehrad.

Ale zpátky k nejsnadnější cestě k nám. Pevně věříme že i bez navigace je každý člověk byť není rodilý Pražák schopen najít Arkády Pankrác, které jsou součástí Pražského Manhattanu, pokud nenajdete Arkády tak jistě Hotel Panorama nebo City Tower (nejvyšší budova Č.R. se přehlédnou nedá). Véčko nebo chcete-li Epoque, kde koupil byt Jaromír Jágr je další viditelná dominanta Pankráce. Odsud je Rezidence Kavčí Hory (lidově dům s dírou) na dohled a pak už jen pár metrů k České Televizi.

Pokud pojedete z centra přes Nuselský most, ihned po přejetí Nuselského mostu po levé ruce uvidíte vysokou budovu Hotelu Corinthia, pokud se podíváte vpravo uvidíte Kongresové centrum, pokračujete rovně cca 300 metrů a další možný sjezd Vás dovede k budově Centrotextu na stejném místě se nachází i stanice metra Pražského Povstání, potom už pořád rovně až k České Televizi a jste u nás.